Dwór Małgorzaty, Zalesice, ul. Zielona 9, 42-248 Przyrów, tel. +48 608 391 870

Zapytanie ofertowe

Zwracam się z prośbą o przedstawienie kosztorysu na: pogłębienie stawów 1 i 2, wykonanie drogi dojazdowej do stawu nr 1 o nawierzchni szutrowej, wykonanie chodnika o nawierzchni z kostki betonowej oraz zabezpieczenie fragmentu stawu poprzez montaż bariery o wys. 110 cm. Wyżej wymieniony zakres realizowany będzie w ramach PO “Rybactwo i Morze” na operacje w zakresie działania “Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”.

W załączeniu przedstawiam zapytanie ofertowe wraz z przedmiarem.

zapytanie ofertowe

przedmiar robót – Dwór Małgorzaty

Protokół z postępowania o udzielenie zamówienia

Zapytanie ofertowe 2

Zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty na: wezgłowie w ilości 7 szt. led w ilości 7 szt., szafka nocna w ilości 14 szt., łóżko tapicerowane w ilości 14 sztuk, szafa w ilości 7 szt., materac o wym. 80 x 200 w ilości 14 szt., kanapa w ilości 8 szt., fotelik w ilości 14 szt., stolik okrągły w ilości 7 szt., stół kolumna rozkładany w ilości 9 szt., lada jezdna duża w ilości 2 szt., lada jezdna mała w ilości 1 szt., krzesło drewniane tapicerowane w ilości 70 szt., łóżko składane w ilości 10 szt., ekspres do kawy w ilości 1 szt., kostkarka do lodu 1 szt., myjka wysokociśnieniowa 1 szt., instalacja pożarowo-monitoringowa 1 szt., grill ogrodowy 1 szt., kajak w ilości 6 szt., zestaw napowietrzający wodę 1 szt.

Wyżej wymieniony zakres realizowany będzie w ramach PO „Rybactwo i Morze” na operacje w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”.

Opis przedmiotu zamówienia nr 2 w załączniku

 Zapytanie ofertowe nr 2